SKŁADZIK
     
 

Po prostu pliki graficzne, tekstowe, w przyszłości - kto wie - może też dźwiękowe, filmowe, i nie wiadomo jeszcze jakie technologia nam przyniesie. W każdym razie wszystkie bardzo ściśle związane z kolejami :-)

mapka.zip

Mapa sieci kolejowej w formacie Corel 8. Popełniłem ją chyba w 1999 lub 2000 roku, starając się, aby zanzaczyć tam możliwie wszystkie ISTNIEJĄCE linie kolejowe, a nie tylko te, po których jakiekolwiek przewozy są prowadzone. Oczywiście z pewnością jeszcze zawiera błędy, ale mam nadzieję, iż ich liczba jest bardzo mała.

mapamt1999.zip

Mapa struktury PKP Cargo w układzie reorganizacji z 1 września 1999 roku. Bodajże mapa ta była publikowana w "Nowych Sygnałach" z 1999 roku.

siec2000.zip

Mapa sieci kolejowej PKP i plany jej ograniczania w 2000 roku. Jedna z wersji tej mapy była również obiektem publikacji w "Nowych Sygnałach".

r1.zip

R1 - Instrukcja o prowadzeniu ruchu pociągów na PKP SA, tekst jednolity, bardzo świeży, plus wszelkie załączniki.

r3.zip

R3 - Instrukcja o postępowaniu w sprawach wypadków i wydarzeń kolejowych. Również świeży tekst, może nieco skomplikowany i zawiły, ale jest to lektura dla naprawdę zdeklarowanych mk.

d29.zip

D29 - Spis linii i łącznic PKP SA, konkretnie załącznik do tejże, zawierający ów spis.

WSTECZ

Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w plikach Składziku. Intencją autora było zamieszczenie na tej stronie informacji użytecznych dla entuzjastów kolei, z tego powodu wybór tekstów został ograniczony do instrukcji, które nie naruszają tajemnicy PKP SA i innych zarządów kolei.